نخستین رویداد نوآوری InnoRoad 2020

نخستین رویداد نوآوری InnoRoad 2020


نخستین رویداد نوآوری InnoRoad 2020 در تاریخ ۲۴ و ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. (آخرین مهلت ارسال طرح ها: ۲۰ تیر ۱۳۹۹ می باشد) این رویداد نوآورانه با هدف توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه بویژه توسعه اکوسیستم کسب وکارهای نوپای فناور مبتنی بر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و با هدف طراحی، توسعه و تجاری سازی محصولات جدید فناورانه با رویکرد حل مسائل حوزه‌های فنی / کسب وکار مورد نیاز سازمان راهداری و با حمایت و همکاری ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای معاونت پژوهشی دانشگاه تهران، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران و شبکه شتابدهنده های تخصصی حوزه حمل و نقل پیشرفته و هوشمند تحت عنوان "نخستین رویداد نوآوری حوزه راهداری " برگزار می‌گردد.
این رویداد تخصصی با هدف حمایت از طرح‌های دانش بنیان حوزه راهداری و توسعه کسب و کارهای نوین در این حوزه، با رویکردی منحصربه فرد و بر اساس پلتفرم بین رشته‌ای NPD برنامه ریزی شده و در سال جهش تولید، حمایتی ویژه و ممتاز از طرح‌های برگزیده کلیه اساتید، فناوران، محققان، صنعتگران و دانشجویان فعال در این حوزه به عمل خواهد آورد تا گام استوار در راستای حل مسائل و مشکلات حوزه راهداری، با تکیه بر توان ملی و متخصصان و نخبگان داخلی برداشته شود.
محققان و پژوهشگران کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، شامل دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، علم و صنعت ایران، صنعتی امیرکبیر، دانشگاه آزاد اسلامی و شبکه فناوران و متخصصان از کلیه دانشگاه‌های کشور، شرکت‌های دانش بنیان، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد واحدهای فناور و مراکز تخصصی و تحقیقاتی کشور در این رویداد حضور ویژه خواهند داشت.
حمایت از طرح‌های فناورانه از سطح مفهوم تا بالاترین سطوح تجاری سازی در قالب برنامه‌های نظام مند شتابدهی مبتنی بر طراحی و توسعه محصول جدید و از طریق اجرای طرح مدرسه تابستانی کسب وکارهای نوپای فناور InnoRoad2020، با جدیدترین متدولوژی‌های آموزشی از جمله اصلی ترین برنامه‌های رویداد نوآوری InnoRoad2020 خواهد بود.
علاقمندان به شرکت در این رویداد می‌توانند طرح‌های خود را به آدرس زیر ارسال نمایند.
صفحه اطلاع رسانی و دریافت فرم مخصوص طرح‌های فناور:
http://rmto.ir/Pages/event.aspx
ارسال طرح‌های فناورانه: npd.rmto@gmail.com

راه‌های ارتباطی:

آدرس دبیرخانه: امیرآباد شمالی، نبش بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران، ساختمان مرکزی، طبقه منفی دوم، شتابدهنده تخصصی تکفارم

تلفن: ۸۸۳۳۴۳۸۰ - ۸۸۰۴۲۱۶۴
تلگرام: @npd_design

ایمیل: npd.rmto@gmail.com