رئیس دانشگاه تهران ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده را محکوم کرد

رئیس دانشگاه تهران ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده را محکوم کرد 
روابط عمومی دانشگاه تهران: دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، در پی شهادت دانشمند برجسته شهید محسن فخری‌زاده، ضمن محکوم کردن این عمل تروریستی پیامی صادر کرد. در متن این پیام آمده است:
رئیس دانشگاه تهران ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده را محکوم کرد

بسمه تعالی


ترور ناجوانمردانه دانشمند و محقق برجسته کشور، شهید محسن فخری‌زاده عضو هیأت علمی دانشگاه امام حسین (ع) و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، که پس از یک عمر مجاهدت در راه استقلال، تعالی و توانمندی علمی کشور در عرصه‌های مختلف، به فیض شهادت نائل آمد، برگ زرین دیگری بر تارک پر افتخار مجاهدان عرصه علم و دانش افزود.
این جانب از طرف خود و همکارانم در دانشگاه تهران، ضمن ادای احترام به خون پاک و مقدس این شهید و همه شهدای مدافع میهن در عرصه‌های علمی و دفاعی، این اقدام ذلیلانه را محکوم نموده و شهادت این استاد برجسته و دانشمند را به جامعه دانشگاهی کشور، ملت عزیز ایران، خاصه خانواده مکرم ایشان تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای همسر و فرزندان عزیزش صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.
بی شک اقدامات ضد انسانی و ضد حقوق بشری دشمنان این آب و خاک، با تلاش روزافزون دانشمندان و دانشگاهیان کشور در تقویت بنیه دفاعی و رشد شتاب علمی کشور، به شایستگی پاسخ داده خواهد شد.

محمود نیلی احمدآبادی
رئیس دانشگاه تهران

خبر مرتبط:
پیام حوزه مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تهران در پی شهادت دکتر محسن فخری‌زاده

بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه تهران به مناسبت شهادت مظلومانه دانشمند بزرگوار شهید دکتر محسن فخری زاده