دعوتنامه نمایشگاه کار

دعوتنامه نمایشگاه کار


همانطور که مستحضرید جذب و استخدام نیروی انسانی از مهمترین مسائل شرکت‌ها و سازمان‌ها به شمار می‌آید، هر شرکت یا سازمانی نیاز دارد که کارکنان خود را با یک رویکرد جامع و بر مبنای وجوه مختلف و در نهایت براساس کفایت و لیاقت آنها استخدام نماید، مؤثرترین و پر منفعت ترین شکل از فرآیند استخدام در کشور برگزاری جشنواره‌ها و نمایشگاه کار می‌باشد.نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمانها با موقعیت‌های شغلی خود حاضر شده و فرصت می‌یابند تا با تعداد زیادی از کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند.

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به عنوان معتبرترین مرکز آموزشی در حوزه کسب وکار در نظر دارد نمایشگاه کار دانشگاه تهران را با حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های سراسر کشور در روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان ماه سال جاری برگزار نماید.

انتخاب هوشمندانه بهترین فرصت‌های شغلی از یک سو و گزینش نیروهای متخصص و با استعداد از سوی دیگر، این رویداد را به تجربه‌ای منحصر بفرد برای کارجویان و کارفرمایان تبدیل خواهد کرد. لذا درخواست می‌گردد در صورت صلاحدید دستورات مقتضی جهت حمایت معنوی و همچنین اطلاع رسانی این رویداد به دانشجویان و شرکتهای همکار با آن پردیس / دانشکده را صادر فرمائید.

جهت مطالعه بروشور و اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.