اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه درباره چگونگی برگزاری کلاس‌های آموزشی از شنبه ۱۰ اسفند

اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه درباره چگونگی برگزاری کلاس‌های آموزشی از شنبه ۱۰ اسفند


بسمه تعالی


پیرو بخشنامه شماره ۳۵۹۸۸۳ مورخ ۰۸/‏۱۲/‏۱۳۹۸‬ ریاست محترم دانشگاه و بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در جلسه مورخ ۰۷/‏۱۲/‏۱۳۹۸‬ شورای آموزشی دانشگاه در خصوص نحوه ادامه برگزاری کلاس‌های آموزشی، ضمن تشکر از تلاش‌های همکاران محترم، موارد زیر مورد اقدام قرار خواهد گرفت:
۱) به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی، کلاس‌های دروس نظری تا پایان اسفند به صورت حضوری تشکیل نخواهد شد. با توجه به تمهیداتی که توسط مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه فراهم شده است، کلاس‌های نظری با برنامه‌ریزی واحدها و مرکز مذکور، به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.
۲) نظر به استمرار فعالیت‌های آموزشی در دانشگاه، ضروری است کلیه اعضا محترم هیأت علمی و کارکنان محترم در پردیس / دانشکده حضور داشته باشند و برنامه‌های آموزشی خود را اجرا نمایند.
۳) لازم است اعضای محترم هیأت علمی با استفاده از تالار اعلانات سامانه مدیریت یادگیری و یا ابزارهای دیگر، نحوه اجرای برنامه آموزشی خود به صورت الکترونیکی را به دانشجویان اطلاع رسانی نمایند. قابل ذکر است بر اساس خدمات سامانه، برگزاری کلاس‌های زنده الکترونیکی طبق تقویم هفتگی امکان پذیر است.
۴) نحوه برگزاری کلاس‌های عملی، آزمایشگاهی و جبرانی متعاقباً اعلام خواهد شد.
۵) برگزاری جلسات دفاعیه‌های پایان نامه‌ها و رساله‌ها با هماهنگی واحدها و اعضای هیأت داوران به روال معمول ادامه می‌یابد. حسب ضرورت، حضور برخی از اعضای هیأت داوران می‌تواند به صورت مجازی باشد.
۶) جهت هماهنگی بیشتر در اجرای امور، لازم است کلیه واحدها رابطین خود را تا آخر وقت اداری روز شنبه ۱۰ اسفند به مرکز یادگیری الکترونیکی معرفی نمایند. در صورت عدم امکان معرفی، با درخواست واحد، مرکز نسبت به تعیین افراد و معرفی به دانشکده‌ها اقدام خواهد نمود.
۷) معاونان آموزشی واحدها موظف به رصد برگزاری کلاس‌ها و گزارش آن به صورت هفتگی به معاونت آموزشی می‌باشند.
۸) کلیه اطلاعیه‌ها در خصوص نحوه برگزاری کلاس‌های الکترونیکی از طریق لینک https://utec.ut.ac.ir/web/academics/reference قابل دسترسی است.


معاونت آموزشی دانشگاه تهران