<<کارگاه‌های مجازی آموزش مهارت‌های زندگی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود>>

<<کارگاه‌های مجازی آموزش مهارت‌های زندگی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود>>


 کارگاه‌های مجازی آموزش مهارت‌های زندگی، برای دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از مرکز مشاوره دانشگاه، از آنجا که آموزش مباحث مربوط به موضوعات روان‌شناختی در کنار یادگیری دروس رشته تحصیلی، به منظور افزایش توانمندی‌ها و مهارت‌های دانشجویان در مواجهه با شرایط مختلف به ویژه در دوران دانشجویی از اهمیت بالایی برخوردار است، کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی در بدو ورود دانشجویان کارشناسی به دانشگاه در واحدهای درسی آنها گنجانده شده است تا از همان ابتدا با یادگیری مهارت‌ها بتوانند در شرایط و موقعیت‌های گوناگون بهترین تصمیم و عملکرد را از خود نشان دهند.
با توجه به شرایط پیش آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا، استمرار و تداوم این آموزش‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بر این اساس مرکز مشاوره دانشگاه تهران به منظور سهولت دسترسی دانشجویان به این مباحث در موقعیت کنونی، کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی را با همکاری مرکز آموزش‌های الکترونیکی به صورت مجازی تدارک دیده است.
 
این کارگاه‌ها با تدریس استادان مجرب و توانمند این حوزه در قالب ویدئوهایی با موضوعات متفاوت روان‌شناسی آماده شده و در اختیار دانشجویان قرار گرفته است. کلیه دانشجویان کارشناسی که تاکنون کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های زندگی را نگذرانده‌اند، (ورودی ٩٤ به بعد )باید در حداقل دو دوره از دوره‌های بارگذاری شده شرکت کنند.
 
مراحل و نحوه شرکت در این دوره‌ها به روش زیر است:
دانشجویان با استفاده از سامانه احراز هویت دانشگاه وارد سایت http://net.ut.ac.ir شده، سپس به لینک https://net.ut.ac.ir/course/view.php?id=137 مراجعه کرده و با استفاده از کلید ثبت نام ۱۹۲۰ در این کارگاه ثبت نام کنند.
 
 کلیه ویدئوهای کارگاه و آزمون‌ها به صورت الکترونیکی در این محیط ارائه شده است و بر اساس نمرات اخذ شده، امکان صدور گواهی نامه نیز وجود خواهد داشت.